V turniej squasha
Powiększ

Limanowa. Na korcie krytej pływali w Limanowej 25 stycznia 2020 roku po raz piaty odbył się turniej Squasha Grand Prix Limanowej.


Jedenastu  zawodników stoczyło zaciętą walkę. Po kilku godzinach gry, zwycięzcą tej edycji został Wojciech Florek, który po ciężkim czterosetowym pojedynku z wynikiem trzy do jednego pokonał Pawła Śmiecha. Trzecie miejsce zajął, podobnie jak na poprzednim turnieju, Łukasz Liszka, zwyciężając pojedynek o miejsce medalowe z Wojciechem Skrzatkiem, który będąc pierwszy raz na turnieju zaprezentował bardzo wysokie umiejętności.                                                                                   

W klasyfikacji generalnej w dalszym ciągu prowadzi Paweł Śmiech, ale jeśli Wojciech Florek na następnym turnieju powtórzy swój świetny wynik, wtedy obydwaj będą na pozycji lidera.Trzecie miejsce zajmuje Paweł Pietroń, do którego, z turnieju na turniej, zbliża się punktowo Dawid Śliwa.   

Turniej rozgrywany jest raz miesiącu, a suma zdobytych punktów decyduje o pozycji poszczególnych zawodników w klasyfikacji generalnej. Na VI turniej zapraszamy  29 lutego 2020 r. od godziny 9-tej. Zapisy na turniej trwają do 27 lutego  do godz. 18.00 w kasie pływali. 
Obowiązuje limit 16 osób.

Przystąpić do rywalizacji można w każdym turnieju, nie ma obowiązku uczestniczenia we wszystkich spotkaniach.

Wyniki po pięciu turniejach przedstawiają się następująco: 
Paweł Śmiech – 33 pkt 
Wojciech Florek – 32 pkt 
Paweł Pietroń – 25 pkt
Dawid Śliwa – 20 pkt 
Maciej Guzik – 17  pkt
Michał Wikar – 16 pkt
Łukasz Liszka – 14 pkt
Marcin Dulęba – 13 pkt
Patryk Kruczek – 11 pkt
Jacek Bieda – 11 pkt
Rafał Gizicki – 10 pkt 
Paweł Gancarczyk – 10 pkt 
Jędrzej Jurek – 6 pkt
Wojciech Skrzatek – 6 pkt
Dominik Chyliński – 4 pkt 
Dariusz Miśkowiec – 4 pkt
Bartłomiej Plaskowski – 3 pkt
Michał Bubula – 2 pkt 
Natalia Pocztowska – 2 pkt.

 

W czym możemy pomóc?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych podanych w związku z korzystaniem z usług Pływalni Limanowskiej jest Starostwo Powiatowe, ul. J. Marka 9, 34-600 Limanowa.

07/07/2020 KOMUNIKAT O JAKOŚCI WODY BASENOWEJ na Pływalni Limanowskiej zobacz więcej
19/06/2020 Woda w nieckach basenowych i pod natryskami spełnia wymogi sanitarne, od soboty 20 czerwca uruchamiamy część basenową dla Klientów. zobacz więcej
18 337 01 18 wew. 23
Copyright ©  plywalnia.limanowska.pl
Realizacja: Intellect
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych informujemy, iż:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych w związku z korzystaniem z usług Pływalni Limanowskiej jest Starostwo Powiatowe, ul. J. Marka 9, 34-600 Limanowa.
 2. W Starostwie Powiatowym w Limanowej powołany został inspektor ochrony danych, z którym można się skontaktować telefonicznie pod nr tel.183337835 lub e-mail: iod@powiat.limanowski.pl
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji oferowanych przez nas usług i zgodnie z wyrażoną zgodą.
 4. Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom innym niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa.
 5. Dane osobowe nie będą przez nas udostępniane poza obszar EOG lub do organizacji międzynarodowych.
 6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane zgodnie z ustawą o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach oraz instrukcją kancelaryjną dla organów powiatu.
 7. Posiada Pani/ Pan prawo do:
  • żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/ Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
  • cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.