Trasy wokól góry Mogielica
Powiększ

Zapraszamy wszystkich Klientów Pływali Limanowskiej do skorzystania z ostatnich dni zimy na trasach biegowych wokół góry Mogielica.


 

 

Zapraszamy wszystkich Klientów Pływali Limanowskiej do skorzystania z ostatnich dni zimy na trasach biegowych wokół góry Mogielica. Malownicze krajobrazy, spokój i cisza to tylko kilka atutów narciarstwa biegowego. Wokół góry Mogielica oferujemy Państwu trasy biegowe o długości 1,2 km, 2 km oraz najdłuższa – 21 km. Trasy te przeznaczone są dla osób o średniozaawansowanym poziomie nauczania, a także dla tych co stawiają pierwsze kroki w tej dyscyplinie.

Na miejscu czekają ratrakowane trasy z założonym śladem, parking dla samochodów osobowych i autokarów oraz wypożyczalnia sprzętu. W swojej ofercie posiadamy również komplet sprzętu dla maluchów oraz dla osób niepełnosprawnych. W wypożyczalni sprzętu sportowego znajduje się szatnia, toalety, sala ze stołami, ławami i kaflowym kominkiem. Ponadto w każdą sobotę w niedzielę w sezonie zimowym w godzinach 10:00 – 16:00 jest możliwość zakupu regionalnych produktów spożywczych, ciepłych napojów i posiłków oraz pamiątek regionalnych przygotowywanych przez Panie z Kół Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Kamienica.

Z kolei w sezonie letnim zapraszamy do odwiedzenia tras na rowerach lub z kijkami nordic walking, które można u nas wypożyczyć.

Trasami nadal zarządza Powiat Limanowski przy wsparciu gmin Kamienica, Słopnice, Dobra. W związku z tym wkrótce pojawi się KARNET łączący usługi naszej Pływalni z usługami wypożyczalni przy trasach biegowych wokół góry Mogielica.

KONTAKT DO WYPOŻYCZALNI:
Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego przy LKS „Zalesianka"
34-608 Zalesie, w Gminie Kamienica
tel. 600 070 948
e-mail: trasy.mogielica@onet.pl

 

W czym możemy pomóc?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych podanych w związku z korzystaniem z usług Pływalni Limanowskiej jest Starostwo Powiatowe, ul. J. Marka 9, 34-600 Limanowa.

07/07/2020 KOMUNIKAT O JAKOŚCI WODY BASENOWEJ na Pływalni Limanowskiej zobacz więcej
19/06/2020 Woda w nieckach basenowych i pod natryskami spełnia wymogi sanitarne, od soboty 20 czerwca uruchamiamy część basenową dla Klientów. zobacz więcej
18 337 01 18 wew. 23
Copyright ©  plywalnia.limanowska.pl
Realizacja: Intellect
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych informujemy, iż:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych w związku z korzystaniem z usług Pływalni Limanowskiej jest Starostwo Powiatowe, ul. J. Marka 9, 34-600 Limanowa.
 2. W Starostwie Powiatowym w Limanowej powołany został inspektor ochrony danych, z którym można się skontaktować telefonicznie pod nr tel.183337835 lub e-mail: iod@powiat.limanowski.pl
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji oferowanych przez nas usług i zgodnie z wyrażoną zgodą.
 4. Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom innym niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa.
 5. Dane osobowe nie będą przez nas udostępniane poza obszar EOG lub do organizacji międzynarodowych.
 6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane zgodnie z ustawą o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach oraz instrukcją kancelaryjną dla organów powiatu.
 7. Posiada Pani/ Pan prawo do:
  • żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/ Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
  • cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.