Ferie na Pływalni Limanowskiej
Powiększ

W trakcie ferii na Pływalni Limanowskiej na dzieci i młodzież czekały liczne atrakcje. Największą frajdę najmłodsi Klienci mieli pływając na deskach SUP. Licznym zainteresowaniem cieszyła się również kolorowa dyskoteka – „fluo party” oraz pokaz ratownictwa wodnego.


W środowe popołudnie, tj. 5 lutego, Ci którzy chcieli sprawdzić swoje umiejętności w  pomocy innym, wzięli udział w zajęciach i warsztatach z ratownictwa wodnego. W programie zajęć prowadzonych przez Ratowników Sądeckiego WOPR, znalazły się m.in. resuscytacja krążeniowo-oddechowa na fantomie, podejmowanie poszkodowanych z wody, nurkowanie, posługiwanie się sprzętem wykorzystywanym w ratownictwie wodnym.

Na zakończenie ferii w piątek 7 lutego, odbyła się kolorowa dyskoteka w wodzie. Dobrej zabawie towarzyszyły kolorowe światła, fluo opaski, skręcane balony, wodne tatuaże, gry i zabawy w wodzie. A to wszystko przy pomocy PCPR Limanowa oraz dźwiękach muzyki DJ z Firewall Music.

Dzięki pomocy i zaangażowaniu Szkoły Pływalnia Aligator, w dniach 5 i 7 lutego wszystkie dzieci miały możliwość popływania na deskach SUP, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem.

We wspólnej zabawie z najmłodszymi udział wzięli m.in. Mieczysław Uryga - Starosta Limanowski, Dawid Jasica - dyrektor Pływalni Limanowskiej.

- Dziękujemy dzieciom, rodzicom i ich opiekunom, którzy wspólnie z nami uczestniczyli w zabawach i  pokazach zorganizowanych podczas ferii na Pływalni Limanowskiej - powiedział Dawid Jasica dyrektor Pływalni. - Dzięki wsparciu finansowemu Powiatu Limanowskiego i Miasta Limanowa mogliśmy korzystać z atrakcji, które czekały na dzieci podczas tegorocznych ferii zimowych. Słowa podziękowania także dla wszystkich pracowników Pływalni, instruktorów Szkoły Pływalnia Aligator za pomoc i organizację tego wydarzenia. Dziękuję również sądeckiemu WOPR za zorganizowanie pokazów i ćwiczeń z ratownictwa wodnego, PCPR Limanowa za wodne tatuaże i skręcane balony dla młodszych i starszych dzieci, a DJ z Firewall Music za poprowadzenie kolorowej dyskoteki.

Dzięki uprzejmości firm „Tymbark - MSW” oraz „Sady Wincenta”, dzieci mogły ugasić pragnienie pysznymi soczkami – za co także bardzo dziękuję.

 

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z wydarzenia:

Fotogaleria - dzień 1

Fotogaleria - dzień 2

 

 

 

W czym możemy pomóc?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych podanych w związku z korzystaniem z usług Pływalni Limanowskiej jest Starostwo Powiatowe, ul. J. Marka 9, 34-600 Limanowa.

07/07/2020 KOMUNIKAT O JAKOŚCI WODY BASENOWEJ na Pływalni Limanowskiej zobacz więcej
19/06/2020 Woda w nieckach basenowych i pod natryskami spełnia wymogi sanitarne, od soboty 20 czerwca uruchamiamy część basenową dla Klientów. zobacz więcej
18 337 01 18 wew. 23
Copyright ©  plywalnia.limanowska.pl
Realizacja: Intellect
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych informujemy, iż:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych w związku z korzystaniem z usług Pływalni Limanowskiej jest Starostwo Powiatowe, ul. J. Marka 9, 34-600 Limanowa.
 2. W Starostwie Powiatowym w Limanowej powołany został inspektor ochrony danych, z którym można się skontaktować telefonicznie pod nr tel.183337835 lub e-mail: iod@powiat.limanowski.pl
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji oferowanych przez nas usług i zgodnie z wyrażoną zgodą.
 4. Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom innym niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa.
 5. Dane osobowe nie będą przez nas udostępniane poza obszar EOG lub do organizacji międzynarodowych.
 6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane zgodnie z ustawą o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach oraz instrukcją kancelaryjną dla organów powiatu.
 7. Posiada Pani/ Pan prawo do:
  • żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/ Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
  • cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.