Mikołajki na Pływalni Limanowskiej
Powiększ

W piątek 6 grudnia zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami i opiekunami na spotkanie ze Świętym Mikołajem na Pływalni Limanowskiej!


Starosta Limanowski - Mieczysław Uryga,  Burmistrz Miasta Limanowa – Władysław Bieda  wraz z współorganizatorami, zapraszają w piątek 6 grudnia wszystkie dzieci wraz z rodzicami i opiekunami do udziału w zawodach i imprezie Mikołajkowej na Pływalni Limanowskiej.

Na wszystkich, którzy przyjdą tego dnia na pływalnię w godzinach popołudniowych czeka wiele atrakcji. Od godziny 15:30 odbędą się otwarte Mikołajkowe zawody pływackie ze Szkołą Pływania MM Delfin i KS Limanowa Swim. W zawodach mają prawo startu wszystkie dzieci młodsze i uczniowie szkół podstawowych (do 8 klasy) w poszczególnych kategoriach wiekowych wskazanych w regulaminie. Regulamin i zgłoszenie do udziału w zawodach dostępne na stronie www.plywalnia.limanowska.pl i w kasie Pływalni. Zapisy w kasie Pływalni do dnia 5 grudnia do godziny 18.00.

Następnie od 17:00 do 18:00 odbędą się wspólne zabawy i animacje wodne ze Szkołą Pływania Aligator w rytmie muzyki Dj Firewall Music. Wszyscy uczestnicy wezmą udział w mikołajkowej dyskotece w wodzie w blasku kolorowych świateł! Z dziećmi spotka się oczywiście św. Mikołaj, który obdaruje prezentami najmłodszych uczestników.

Nie zabraknie atrakcji wodnych przygotowanych przez Szkołę Pływania Aligator m.in. - możliwość pływania na deskach SUP. Na najmłodszych będą czekały skręcane balony oraz możliwość robienia wodnych tatuaży.

Dla dzieci do 8 klasy Szkoły Podstawowej za okazaniem legitymacji szkolnej w godzinach od 15.00 do 20.00 bilet jednorazowego wstępu za jedyne za 7,5 zł. Młodzież i dorośli wejścia zgodnie z obowiązującym cennikiem.

Organizatorami imprezy są: Powiat Limanowski,  Miasto Limanowa, Pływalnia Limanowska, szkoła pływania MM Delfin, KS Limanowa Swim, szkoła pływania Aligator, PCPR Limanowa.

Współorganizatorzy: firma InterSieć, firma Tymbark, Grota Solna Habitus, Dj Firewall Music.

1. /./pliki/regulamin-otwartych-zawodow-mikolajkowych-2019r.docx

2. /./pliki/zgloszenie-do-zawodow-oswiadczenie-2019r.docx

W czym możemy pomóc?



Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych podanych w związku z korzystaniem z usług Pływalni Limanowskiej jest Starostwo Powiatowe, ul. J. Marka 9, 34-600 Limanowa.

17/04/2020 Pływalnia Limanowska NIECZYNNA do odwołania. zobacz więcej
10/04/2020 Życzenia Wielkanocne od pracowników Pływalni Limanowskiej. zobacz więcej
18 337 01 18 wew. 23
Copyright ©  plywalnia.limanowska.pl
Realizacja: Intellect
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych informujemy, iż:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych w związku z korzystaniem z usług Pływalni Limanowskiej jest Starostwo Powiatowe, ul. J. Marka 9, 34-600 Limanowa.
 2. W Starostwie Powiatowym w Limanowej powołany został inspektor ochrony danych, z którym można się skontaktować telefonicznie pod nr tel.183337835 lub e-mail: iod@powiat.limanowski.pl
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji oferowanych przez nas usług i zgodnie z wyrażoną zgodą.
 4. Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom innym niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa.
 5. Dane osobowe nie będą przez nas udostępniane poza obszar EOG lub do organizacji międzynarodowych.
 6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane zgodnie z ustawą o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach oraz instrukcją kancelaryjną dla organów powiatu.
 7. Posiada Pani/ Pan prawo do:
  • żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/ Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
  • cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.