Popłynęli po zdrowie dla Justyny Stochel
Powiększ

Maraton pływacki oraz kiermasz ciast to atrakcje jakie czekały 11 listopada na odwiedzających Pływalnię Limanowską. Tego dnia, wspaniała zabawa połączona została z akcją charytatywną.


Głównym celem wydarzenia było zebranie pieniędzy na leczenie Justyny Stochel, która boryka się z poważną chorobą nowotworową. Kwota jaką uzyskano ze zbiórki wyniosła 7 638,27 zł.

Aby pomóc chorej mieszkance Limanowej, wszyscy biorący udział w maratonie pływackim wchodzili na basen za 1 zł i przekazywali datki do puszki fundacji Siępomaga. Jedna długość basenu równała się 1 zł do puszki fundacji. W maratonie udział wzięło 120 osób. Nad sprawnym przebiegiem tego wydarzenia czuwali instruktorzy szkół pływania Aligator, MM Delfin i KS Limanowa Swim, którzy aktywnie włączyli się w akcję pomocy.

To jednak nie wszystko, ponieważ w holu głównym pływalni odbywał się w tym czasie kiermasz przepysznych ciast i słodkości przygotowany przez panie z Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Powiatu Limanowskiego. Wielu klientów pływalni również tam wpłacało datki na rzecz chorej Justyny.

Zbiórkę do puszek przeprowadzili uczniowie z Jednostki Strzeleckiej 2402 Limanowa ZS „Strzelec”.

 

- Jestem bardzo wdzięczny wszystkim osobom, które tak chętnie włączyły się w akcję pomocy dla Justyny. Przekazana przez Was kwota w całości zostanie przeznaczona na leczenie mieszkanki naszego powiatu. Dziękuję za udział, każdy gest oraz pomoc w organizacji – powiedział Starosta Limanowski Mieczysław Uryga. – W sposób szczególny podziękowania przekazuję Burmistrzowi Miasta Limanowa jako współorganizatorowi wydarzenia, ale również pracownikom pływalni, szkół pływania Aligator, MM Delfin oraz klubu Sportowego Limanowa Swim. Dziękuję również uczniom z Jednostki Strzeleckiej 2402 Limanowa ZS „Strzelec” za przeprowadzenie zbiórki oraz Paniom z Kół Gospodyń Wiejskich ze  Starej Wsi Roli, Zbludzy, Wilkowiska, Laskowej, Łososiny Górnej, Męciny i Podłopienia za przygotowanie pysznych ciast i wypieków.

W czym możemy pomóc?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych podanych w związku z korzystaniem z usług Pływalni Limanowskiej jest Starostwo Powiatowe, ul. J. Marka 9, 34-600 Limanowa.

07/07/2020 KOMUNIKAT O JAKOŚCI WODY BASENOWEJ na Pływalni Limanowskiej zobacz więcej
19/06/2020 Woda w nieckach basenowych i pod natryskami spełnia wymogi sanitarne, od soboty 20 czerwca uruchamiamy część basenową dla Klientów. zobacz więcej
18 337 01 18 wew. 23
Copyright ©  plywalnia.limanowska.pl
Realizacja: Intellect
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych informujemy, iż:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych w związku z korzystaniem z usług Pływalni Limanowskiej jest Starostwo Powiatowe, ul. J. Marka 9, 34-600 Limanowa.
 2. W Starostwie Powiatowym w Limanowej powołany został inspektor ochrony danych, z którym można się skontaktować telefonicznie pod nr tel.183337835 lub e-mail: iod@powiat.limanowski.pl
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji oferowanych przez nas usług i zgodnie z wyrażoną zgodą.
 4. Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom innym niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa.
 5. Dane osobowe nie będą przez nas udostępniane poza obszar EOG lub do organizacji międzynarodowych.
 6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane zgodnie z ustawą o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach oraz instrukcją kancelaryjną dla organów powiatu.
 7. Posiada Pani/ Pan prawo do:
  • żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/ Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
  • cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.