PŁYNIEMY DLA JUSTYNY STOCHEL
Powiększ

„Płyniemy dla Justyny”, to wydarzenie które odbędzie się na Pływalni Limanowskiej 11 listopada 2019r. Pływalnia Limanowska wraz z Powiatem Limanowskim, Miastem Limanowa i parterami włącza się w pomoc dla walczącej z guzem pnia mózgu Justyny Stochel z Limanowej.


Akcja pomocy pn. „Płyniemy dla Justyny” odbędzie się na Pływalni Limanowskiej 11 listopada 2019 r., we współpracy ze Szkołami Pływania Aligator i MM Delfin, Klubem Sportowym Limanowa Swim, Związkiem Strzeleckim Strzelec Limanowa oraz Kołami Gospodyń Wiejskich: KGW Stara Wieś Rola, KGW Zbludza, KGW Wilkowisko, KGW Laskowa i KGW Łososina Górna, KGW Męcina, KGW Podłopień.

Podczas trwania wydarzenia, tj. w godz. 14.00 - 17.00 na terenie pływalni będzie prowadzona zbiórka do puszek na leczenie mieszkanki Limanowej – Justyny Stochel, która boryka się z poważną chorobą.

W godzinach od 14.00 do 17.00, odbędzie się maraton pływacki pn. „Płyniemy dla Justyny” oraz kiermasz ciast z których dochód przekazany zostanie na wyjazd do Meksyku, gdzie Justyna ma zostać poddana niedostępnej w Polsce terapii.

 

PROGRAM WYDARZENIA:     

Basen sportowy (5 torów):

14.00 - 17.00 dla osób chcących wziąć udział w maratonie przygotowaliśmy specjalny bilet
za 1 zł upoważniający do 3 godz. pobytu na hali basenowej.

Zapisy na listę uczestników odbywać się będą przy basenie sportowym przed i podczas trwania maratonu. Po przepłynięciu jednej lub więcej długości basenu należy wrócić do listy sędziowskiej i opłacić swój dystans (datek do puszki) w rozliczeniu: 1 długość basenu = 1zł do puszki fundacji Siępomaga.

Spośród wszystkich zapisanych uczestników maratonu, wylosujemy 5 osób, które otrzymają bon upominkowy na 3 wejścia bez limitu czasu pobytu na hali basenowej Pływalni Limanowskiej (lista wylosowanych osób będzie opublikowana następnego dnia na stronie Pływalni. Bony będą do odebrania w kasie obiektu).

Hol główny:

14.00 - 17.00 Kiermasz pysznych ciast.

W zamian za symboliczną opłatę, która zostanie przekazana dla Justyny, każdy będzie miał okazję skosztować słodkich wypieków wykonanych przez  Panie z Kół Gospodyń Wiejskich.

Każdy może wspomóc nawet przysłowiową złotówką oficjalną zbiórkę dla Justyny na portalu siepomaga.pl.

Zapraszamy w najbliższy poniedziałek do Pływalni Limanowskiej, przy ulicy Zygmunta Augusta 37!

Nie może Was zabraknąć!!!

W czym możemy pomóc?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych podanych w związku z korzystaniem z usług Pływalni Limanowskiej jest Starostwo Powiatowe, ul. J. Marka 9, 34-600 Limanowa.

07/07/2020 KOMUNIKAT O JAKOŚCI WODY BASENOWEJ na Pływalni Limanowskiej zobacz więcej
19/06/2020 Woda w nieckach basenowych i pod natryskami spełnia wymogi sanitarne, od soboty 20 czerwca uruchamiamy część basenową dla Klientów. zobacz więcej
18 337 01 18 wew. 23
Copyright ©  plywalnia.limanowska.pl
Realizacja: Intellect
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych informujemy, iż:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych w związku z korzystaniem z usług Pływalni Limanowskiej jest Starostwo Powiatowe, ul. J. Marka 9, 34-600 Limanowa.
 2. W Starostwie Powiatowym w Limanowej powołany został inspektor ochrony danych, z którym można się skontaktować telefonicznie pod nr tel.183337835 lub e-mail: iod@powiat.limanowski.pl
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji oferowanych przez nas usług i zgodnie z wyrażoną zgodą.
 4. Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom innym niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa.
 5. Dane osobowe nie będą przez nas udostępniane poza obszar EOG lub do organizacji międzynarodowych.
 6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane zgodnie z ustawą o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach oraz instrukcją kancelaryjną dla organów powiatu.
 7. Posiada Pani/ Pan prawo do:
  • żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/ Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
  • cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.