LETNIE TANIE PŁYWANIE
Powiększ

Pływalnia Limanowska zaprasza wszystkich miłośników pływania i aktywnego spędzania czasu do skorzystania z letniej ramówki wakacyjnej, czyli wakacyjnych promocji. Promocje obowiązują zarówno na basen, jak i na kręgle, bilard czy squash. U nas wakacje trwają aż do 30 WRZEŚNIA!


 

Wakacje to okres kiedy szukamy atrakcji dla naszych pociech, jak i dla nas samych. Zobaczcie jak taniej korzystać z basenu, kręgielni, bilardu czy squasha i spędźcie wakacyjny czas aktywnie!

 

I. Bilet W NIEDZIELĘ O PORANKU – tańsze pływanie dla wszystkich!

W NIEDZIELĘ O PORANKU to bilet wstępu na halę basenową Pływalni Limanowskiej z rabatem obejmującym zakup w każdą niedzielę biletów jednorazowych dla Klientów indywidualnych:


BILET NORMALNY obecnie 10,50 zł – po rabacie do 25% – 8,50 zł

(dopłata za każdą rozpoczętą 1 minutę – 0,25 zł.)
BILET ULGOWY obecnie 8,50 zł – po rabacie do 15% – 6,00 zł

(dopłata za każdą rozpoczętą 1 minutę – 0,25zł.)
Bilet W NIEDZIELĘ O PORANKU obowiązuje w każdą niedzielę w godz. od 6:00 do 12:00.

 

II. KRĘGLE i BILARD 50% TANIEJ

Bilet KRĘGLE i BILARD 50% TANIEJ na Pływalni Limanowskiej z rabatem w wysokości 50% przeznaczony jest dla młodzieży szkolnej i studentów do 26 roku życia (za okazaniem legitymacji).
Przy zakupie 1 godz. gry w KRĘGLE lub w BILARD od poniedziałku do czwartku w godzinach od 6:00 do 14:00 – bilet za 1 tor lub za 1 godz. w bilard – 50% taniej.

KRĘGIELNIA:
BILET /poniedziałek – czwartek/ w godzinach od 6:00 do 14:00 / za 1 godz..
1 tor – obecnie 25 zł.
– po rabacie do 50% za 1 godzinę 1 tor – 12,5 zł.

BILARD:
BILET /poniedziałek – czwartek/ w godzinach od 6:00 do 14:00 / za 1 godz. – obecnie 15 zł.
– po rabacie do 50% za 1 godzinę – 7,5 zł.

 

III. SQUASH DLA AKTYWNYCH

Bilet SQUASH DLA AKTYWNYCH to bilet za wynajem 1 godz. sali squash z rabatem w wysokości 50% dla posiadaczy karnetu Pływalni Limanowskiej.


BILET NORMALNY (nie cykliczny) obecnie 33 zł – po rabacie 50% – 16,5 zł.
Cena rabatowa Biletu SQUASH obowiązuje 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku w godz. od 6:00 do 14:00.

 

Promocje obowiązują od 12 lipca do 30 września 2019 roku
i nie obowiązuje w dni świąteczne oraz wolne od pracy.

Niniejsza oferta nie może być łączona z innymi promocjami lub rabatami.

REGULAMIN LETNIJ RAMÓWKI PROMOCYJNEJ


Masz pytania ? Skontaktuj się z nami
tel: 18 337 01 18 wew.23, email: plywalnialimanowska@gmail.com
Pływalnia Limanowska, ul. Zygmunta Augusta 37, 34-600 Limanowa

 

W czym możemy pomóc?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych podanych w związku z korzystaniem z usług Pływalni Limanowskiej jest Starostwo Powiatowe, ul. J. Marka 9, 34-600 Limanowa.

11/02/2020 Zapraszamy wszystkich Klientów Pływali Limanowskiej do skorzystania z ostatnich dni zimy na trasach biegowych wokół góry Mogielica. zobacz więcej
10/02/2020 W trakcie ferii na Pływalni Limanowskiej na dzieci i młodzież czekały liczne atrakcje. Największą frajdę najmłodsi Klienci mieli pływając na deskach SUP. Licznym zainteresowaniem cieszyła się również kolorowa dyskoteka – „fluo party” oraz pokaz ratownictwa wodnego. zobacz więcej
18 337 01 18 wew. 23
Copyright ©  plywalnia.limanowska.pl
Realizacja: Intellect
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych informujemy, iż:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych w związku z korzystaniem z usług Pływalni Limanowskiej jest Starostwo Powiatowe, ul. J. Marka 9, 34-600 Limanowa.
 2. W Starostwie Powiatowym w Limanowej powołany został inspektor ochrony danych, z którym można się skontaktować telefonicznie pod nr tel.183337835 lub e-mail: iod@powiat.limanowski.pl
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji oferowanych przez nas usług i zgodnie z wyrażoną zgodą.
 4. Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom innym niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa.
 5. Dane osobowe nie będą przez nas udostępniane poza obszar EOG lub do organizacji międzynarodowych.
 6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane zgodnie z ustawą o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach oraz instrukcją kancelaryjną dla organów powiatu.
 7. Posiada Pani/ Pan prawo do:
  • żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/ Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
  • cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.