Dzień Dziecka na Pływalni Limanowskiej już za nami!
Powiększ

1 czerwca najmłodsi mieszkańcy powiatu limanowskiego tłumnie wzięli udział w Dniu Dziecka na Pływalni Limanowskiej, gdzie czekało na nich mnóstwo atrakcji: zawody pływackie, animacje oraz słodkie upominki.


Wraz z dziećmi tego dnia we wspólnych zabawach brali udział przedstawiciele Powiatu Limanowskiego: Starosta Limanowski Mieczysław Uryga, Przewodnicząca Rady Powiatu Limanowskiego Ewa Filipiak oraz Radna Powiatu Dorota Stanisławczyk.

Już od porannych godzin dzieci brały udział w zawodach pływackich. Każdy miał możliwość spróbować swoich sił w różnych kategoriach wiekowych i stylach. Nad ich prawidłowym przebiegiem czuwali instruktorzy szkoły pływania Aligator przy wsparciu instruktorów z szkoły pływania MM Delfin. W między czasie w budynku Pływalni trwały animacje przygotowane przez pracowników PCPR w Limanowej, dzieci bawiły się w wodzie wraz z animatorką z Fabryki Kreatywności  oraz gościem specjalnym – Myszką Miki, a od godziny 11:00 wzięły udział w Dyskotece z Firewall Music. Dodatkowo dzieci mogły skorzystać z malowania twarzy, zrobić wodne tatuaże, otrzymać balony, drobne upominki oraz soczki Tymbark i lody Koral.

 

– Chciałbym przekazać słowa podziękowania za wsparcie i organizację imprezy dla pracowników starostwa w Limanowej, pracowników Pływalni Limanowskiej i PCPR Limanowa, Miasta Limanowa, instruktorów szkoły pływania Aligator i szkoły pływania MM Delfin, dla firmy Tymbark, InterSieć, Groty Solnej Habitus, Ragnarok Fight Club Limanowa, animatorów z Fabryki Kreatywności i Dj Firewall Music. Mam nadzieje, że dzieci te małe i duże pozytywnie zapamiętają dzisiejsze spotkanie na limanowskiej pływalni oraz życzę, aby takich beztroskich dni miały jak najwięcej – mówił na zakończenie Starosta Limanowski Mieczysław Uryga.

 

 

ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII Z WYDARZENIA

W czym możemy pomóc?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych podanych w związku z korzystaniem z usług Pływalni Limanowskiej jest Starostwo Powiatowe, ul. J. Marka 9, 34-600 Limanowa.

11/02/2020 Zapraszamy wszystkich Klientów Pływali Limanowskiej do skorzystania z ostatnich dni zimy na trasach biegowych wokół góry Mogielica. zobacz więcej
10/02/2020 W trakcie ferii na Pływalni Limanowskiej na dzieci i młodzież czekały liczne atrakcje. Największą frajdę najmłodsi Klienci mieli pływając na deskach SUP. Licznym zainteresowaniem cieszyła się również kolorowa dyskoteka – „fluo party” oraz pokaz ratownictwa wodnego. zobacz więcej
18 337 01 18 wew. 23
Copyright ©  plywalnia.limanowska.pl
Realizacja: Intellect
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych informujemy, iż:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych w związku z korzystaniem z usług Pływalni Limanowskiej jest Starostwo Powiatowe, ul. J. Marka 9, 34-600 Limanowa.
 2. W Starostwie Powiatowym w Limanowej powołany został inspektor ochrony danych, z którym można się skontaktować telefonicznie pod nr tel.183337835 lub e-mail: iod@powiat.limanowski.pl
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji oferowanych przez nas usług i zgodnie z wyrażoną zgodą.
 4. Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom innym niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa.
 5. Dane osobowe nie będą przez nas udostępniane poza obszar EOG lub do organizacji międzynarodowych.
 6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane zgodnie z ustawą o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach oraz instrukcją kancelaryjną dla organów powiatu.
 7. Posiada Pani/ Pan prawo do:
  • żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/ Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
  • cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.