ZAWODY NA WODNYM TORZE AQUAGLIDE
Powiększ

Zapraszamy do udziału w zawodach NA WODNYM TORZE AQUAGLIDE.


Zapraszamy w dniu 24 stycznia br., od godziny 16.30 do udziału w zawodach na Wodnym Torze Przeszkód AQUAGLIDE.

W zawodach mogą wziąć udział dzieci w wieku przedszkolnym, ze szkół podstawowych, gimnazjaliści oraz starsi. Wymogiem jest umiejętność pływania i zgoda rodzica lub opiekuna (osoby niepełnoletnie).

Zawodnicy będą rywalizować w kategoriach indywidualnie w klasyfikacji dziewcząt i chłopców. Obowiązuje regulamin zawodów.

Zawodnicy mogą dokonywać zapisów i składać ZGODY RODZICA/OPIEKUNA do dnia 24 stycznia br. w kasie pływalni (do rozpoczęcia zawodów).

Dla zwycięzców wręczane będą medale, dyplomy i drobne upominki. Dla wszystkich uczestników dyplomy i drobne upominki.

Informujemy, że w związku z zainstalowanym wodnym torem przeszkód AQUAGLIDE na niecce sportowej, wyłączone z użycia są cztery tory. Wodny tor przeszkód jest dostępny na Pływalni Limanowskiej w dniach od 20 do 24 stycznia 2019 roku w godz. od 10.00 do 20.00. Na czas organizacji zawodów w dniu 24 stycznia od godz. 15.30 do 19.00 zarezerwowana jest w całości niecka sportowa.

Organizatorzy: Powiat Limanowski, Pływalnia Limanowska, Szkoła Pływania MM Delfin, Szkoła Pływania Aligator.

Zapraszamy i życzymy miłej zabawy.

1. REGULAMIN korzystania z Wodnego Toru Przeszkód AQUAGLIDE
2. REGULAMIN ZAWODÓW na Wodnym Torze Przeszkód AQUAGLIDE
3. Zgoda rodzica lub opiekuna

 

W czym możemy pomóc?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych podanych w związku z korzystaniem z usług Pływalni Limanowskiej jest Starostwo Powiatowe, ul. J. Marka 9, 34-600 Limanowa.

14/08/2019 Pływalnia Limanowska zaprasza wszystkich miłośników pływania i aktywnego spędzania czasu do skorzystania z letniej ramówki wakacyjnej, czyli wakacyjnych promocji. Promocje obowiązują zarówno na basen, jak i na kręgle, bilard czy squash. U nas wakacje trwają aż do 30 WRZEŚNIA! zobacz więcej
19/06/2019 W Boże Ciało 20 czerwca, basen czynny w godzinach od 6:00 - 22:00 zobacz więcej
18 337 01 18 wew. 23
Copyright ©  plywalnia.limanowska.pl
Realizacja: Intellect
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych informujemy, iż:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych w związku z korzystaniem z usług Pływalni Limanowskiej jest Starostwo Powiatowe, ul. J. Marka 9, 34-600 Limanowa.
 2. W Starostwie Powiatowym w Limanowej powołany został inspektor ochrony danych, z którym można się skontaktować telefonicznie pod nr tel.183337835 lub e-mail: iod@powiat.limanowski.pl
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji oferowanych przez nas usług i zgodnie z wyrażoną zgodą.
 4. Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom innym niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa.
 5. Dane osobowe nie będą przez nas udostępniane poza obszar EOG lub do organizacji międzynarodowych.
 6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane zgodnie z ustawą o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach oraz instrukcją kancelaryjną dla organów powiatu.
 7. Posiada Pani/ Pan prawo do:
  • żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/ Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
  • cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.