Nowy cennik na Pływalni Limanowskiej
Powiększ

Od 1 stycznia 2019 r. obowiązywać będą nowe ceny biletów na Pływalni Limanowskiej. W ofercie pozostały ulgowe ceny dla rodzin w tym także bilety Karty Dużej Rodziny.


  

  Za jednorazowe wejście na godzinę zapłacimy odpowiednio 10,5 zł za bilet normalny i 8,5 zł za bilet ulgowy. Spędzając czas na basenie bez ograniczenia pobytu zapłacimy mniej w tygodniu. Obowiązujące bilety ulgowe przysługują dzieciom, młodzieży szkolnej, studentom, osobom niepełnosprawnym i seniorom. Dodatkowo wszystkie osoby starsze powyżej 60-tego roku życia mogą zakupić bilet senior 60+ w cenie 6,5 zł - przez pięć dni w tygodniu od 9.00 do 13.00.

   Dla rodzin z dziećmi w ofercie pływalni nadal pozostały łączone bilety wstępu. I tak np. kupując bilet rodziny 1+1, zapłacimy odpowiednio 10,5 zł za jedną osobę dorosłą i 6 zł za jedno dziecko (do ukończenia 13 roku życia). Takie same stawki są w przypadku zakupu biletów rodzinnych 1+2, 2+1 i 2+2. Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny także przewidziane są ceny ulgowe na pobyt godzinny i bez ograniczenia czasu.

  Zmianie uległy także ceny pozostałych atrakcji czyli: sauny, squasha, kręgielni i sali bilardowej, które od 7 lat były na tym samym poziomie.

- Od początku roku wprowadzamy nowy cennik, który ostatecznie reguluje wysokość opłat za korzystanie z wszystkich atrakcji dostępnych na Pływalni Limanowskiej - informuje Dawid Jasica dyrektor pływalni - doceniając zaangażowanie naszych Klientów w podnoszeniu umiejętności pływackich, a zarazem chęć spędzania czasu w naszym obiekcie, będziemy wprowadzać w ciągu roku promocyjne pakiety wejściowe. Dla najmłodszych jak zawsze zorganizujemy gry, zabawy i  imprezy - najbliższe już w ferie! Chcemy również poprawić jakość świadczonych usług poprzez zakup nowych urządzeń oraz modernizację pomieszczeń, m.in. strefy saun. Zapraszamy do wypoczynku na Pływalni Limanowskiej.

  Zachęcamy do kupna karnetów, dzięki temu zapłacimy mniej za każde wejście na pływalnię i pozostałe atrakcje. Posiadaczom karnetu przy  pierwszym  i  każdym  kolejnym  doładowaniu  za  50 zł,  100 zł i 200 zł, doliczane są gratisowe kwoty do wykorzystania (np. karnet zakupiony na kwotę  50 zł  pozwala  wejść  na  pływalnię,  aż  wykorzystana  zostanie wartość karnetu, czyli 55 zł. Cena zakupu za 100 zł - do wykorzystania będzie 120 zł. Cena zakupu za 200 zł - do wykorzystania będzie 250 zł.)
Karnet jest na okaziciela i może z niego korzystać kilka osób, cała rodzina lub grupa osób. Opłata będzie naliczana automatycznie za każdą osobę oddzielnie w zależności od tego jaka taryfa danej osobie przysługuje.

Nowy cennik do pobrania.

 

 

W czym możemy pomóc?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych podanych w związku z korzystaniem z usług Pływalni Limanowskiej jest Starostwo Powiatowe, ul. J. Marka 9, 34-600 Limanowa.

17/07/2019 Pływalnia Limanowska zaprasza wszystkich miłośników pływania i aktywnego spędzania czasu do skorzystania z letniej ramówki wakacyjnej, czyli wakacyjnych promocji. Promocje obowiązują zarówno na basen, jak i na kręgle, bilard czy squash. U nas wakacje trwają aż do 30 WRZEŚNIA! zobacz więcej
19/06/2019 W Boże Ciało 20 czerwca, basen czynny w godzinach od 6:00 - 22:00 zobacz więcej
18 337 01 18 wew. 23
Copyright ©  plywalnia.limanowska.pl
Realizacja: Intellect
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych informujemy, iż:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych w związku z korzystaniem z usług Pływalni Limanowskiej jest Starostwo Powiatowe, ul. J. Marka 9, 34-600 Limanowa.
 2. W Starostwie Powiatowym w Limanowej powołany został inspektor ochrony danych, z którym można się skontaktować telefonicznie pod nr tel.183337835 lub e-mail: iod@powiat.limanowski.pl
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji oferowanych przez nas usług i zgodnie z wyrażoną zgodą.
 4. Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom innym niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa.
 5. Dane osobowe nie będą przez nas udostępniane poza obszar EOG lub do organizacji międzynarodowych.
 6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane zgodnie z ustawą o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach oraz instrukcją kancelaryjną dla organów powiatu.
 7. Posiada Pani/ Pan prawo do:
  • żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/ Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
  • cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.