Mikołajki na Pływalni Limanowskiej
Powiększ

W dniu 6 grudnia, św. Mikołaj odwiedził Pływalnię Limanowską. Czwartkowe popołudnie dostarczyło wielu niezapomnianych wrażeń i atrakcji. Była sportowa rywalizacja oraz wspólne gry i zabawy w wodzie.


  Rozpoczęło się od zawodów pływackich w ośmiu kategoriach wiekowych, prowadzonych przez instruktorów szkoły pływania MM Delfin. Najlepsi pływacy zostali nagrodzeni medalami, a wszyscy uczestnicy pamiątkowymi dyplomami, upominkami i słodkościami od św. Mikołaja.

  Po sportowej rywalizacji rozpoczęły się wodne animacje i zabawy z instruktorami szkoły pływania Aligator, w rytmie muzyki Dj Firewall Music. W trakcie imprezy dzieci wraz z pomocnikami św. Mikołaja uczestniczyły m.in. w przeciąganiu liny, barwnym pociągu oraz pływaniu w pontonie. Mikołajkowe Show z bohaterami animowanych seriali i dyskoteką w wodzie w blasku kolorowych świateł, było częścią pozytywnego szaleństwa, aż nadszedł czas na rozdanie prezentów.

  Dodatkowo w trakcie imprezy pracownice PCPR Limanowa tworzyły dla dzieci zwierzątka z balonów oraz naklejały wodne tatuaże. Na hali basenowej można było degustować soki od firmy Sady Wincenta. Zwycięzcy czterech ostatnich konkurencji pływackich otrzymali karnety na zajęcia do Ragnarok Fight Club Limanowa.

  W tym dniu we wspólnej zabawie z najmłodszymi udział wzięli m.in. Mieczysław Uryga starosta Limanowski, Agata Zięba wicestarosta Limanowski, Wojciech Włodarczyk etatowy członek Zarządu Powiatu, Monika Nawalaniec dyrektor PCPR w Limanowej, Dawid Jasica dyrektor pływalni limanowskiej.

- Dziękujemy wszystkim dzieciom, rodzicom oraz opiekunom za przybycie w tym dniu na pływalnię i uczestnictwo w zawodach i animacjach w wodzie - powiedział Mieczysław Uryga starosta Limanowski. - Organizując wspólnie z partnerami pływalni - imprezę Mikołajkową, sprawiliśmy radość najmłodszym. Mamy nadzieję, że będą Państwo długo i mile wspominać naszą wspólną zabawę.
 - Chciałbym przekazać słowa podziękowania za wsparcie i organizację imprezy dla Powiatu Limanowskiego, pracowników Pływalni Limanowskiej i PCPR Limanowa, instruktorów szkoły pływania MM Delfin i szkoły pływania Aligator, dla firmy Tymbark, InterSieć, Sady Wincenta, Groty Solnej Habitus, hurtowni Gracja, Ragnarok Fight Club Limanowa i Dj Firewall Music - mówi Dawid Jasica dyrektor limanowskiej pływalni.

Fotorelacja z imprezy dostepna na: www.facebook.com/plywalnialimanowska/

 

 

W czym możemy pomóc?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych podanych w związku z korzystaniem z usług Pływalni Limanowskiej jest Starostwo Powiatowe, ul. J. Marka 9, 34-600 Limanowa.

17/07/2019 Pływalnia Limanowska zaprasza wszystkich miłośników pływania i aktywnego spędzania czasu do skorzystania z letniej ramówki wakacyjnej, czyli wakacyjnych promocji. Promocje obowiązują zarówno na basen, jak i na kręgle, bilard czy squash. U nas wakacje trwają aż do 30 WRZEŚNIA! zobacz więcej
19/06/2019 W Boże Ciało 20 czerwca, basen czynny w godzinach od 6:00 - 22:00 zobacz więcej
18 337 01 18 wew. 23
Copyright ©  plywalnia.limanowska.pl
Realizacja: Intellect
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych informujemy, iż:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych w związku z korzystaniem z usług Pływalni Limanowskiej jest Starostwo Powiatowe, ul. J. Marka 9, 34-600 Limanowa.
 2. W Starostwie Powiatowym w Limanowej powołany został inspektor ochrony danych, z którym można się skontaktować telefonicznie pod nr tel.183337835 lub e-mail: iod@powiat.limanowski.pl
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji oferowanych przez nas usług i zgodnie z wyrażoną zgodą.
 4. Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom innym niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa.
 5. Dane osobowe nie będą przez nas udostępniane poza obszar EOG lub do organizacji międzynarodowych.
 6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane zgodnie z ustawą o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach oraz instrukcją kancelaryjną dla organów powiatu.
 7. Posiada Pani/ Pan prawo do:
  • żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/ Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
  • cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.