Zmiany w zakupie i korzystaniu z karnetu na pływalni limanowskiej
Powiększ

Jeszcze do 5 października 2017 r. można wymienić w kasie stare karnety na Pływalnię i otrzymać nowe. To zmiany jakie mają poprawić funkcjonowanie obiektu i zaoszczędzić w kieszeni Klienta.


Dotychczas, każdy z kupujących karnet, zobowiązany był do wpłacenia kaucji w wysokości 15,00 zł, która była zwracana Klientowi w przypadku oddania karty. Natomiast od 5 kwietnia, kupując karnet pobierana jest od Klienta jednorazowa opłata w wysokości 10 zł.

- Jest to cena zakupu karty. Karta stanowi własność Klienta i nie podlega zwrotowi - mówi Dawid Jasica, dyrektor limanowskiej  pływalni. - Przy zakupie karnetu nie jest pobierana kaucja.

Klienci, którzy zakupili karnety w formie kaucji przed 5 kwietnia 2017 roku, mają możliwość zwrotu karnetu i odebrania kaucji w wysokości 15,00 zł. Zwrot kaucji będzie można zrealizować w kasie pływalni tylko do 5 października 2017 roku. Po tym terminie wszystkie karnety, które nie zostaną zwrócone, nadal będą aktywne
i będzie można z nich korzystać. Od tego dnia będą stanowić własność Klienta i nie będzie można ich zwrócić
i otrzymać kaucji.


Dodatkowo wydłużyliśmy termin ważności wszystkich karnetów. Od sumy doładowania - termin ważności karnetów będzie obowiązywał w następujących przedziałach czasowych:
1. Doładowanie za 50,00 zł (do wykorzystania 55,00 zł) - ważny 60 dni od daty każdego doładowania;
2. Doładowanie za 100,00 zł (do wykorzystania 120,00 zł) - ważny 90 dni od daty każdego doładowania;
3. Doładowanie za 200,00 zł (do wykorzystania 250,00 zł) - ważny 120 dni od daty każdego doładowania.
Wszystkich posiadaczy kart abonamentowych Pływalni Limanowskiej obowiązuje regulamin korzystania z karnetów dostępny na stronie www.plywalnia.limanowska.pl

Serdecznie zapraszamy!

 

W czym możemy pomóc?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych podanych w związku z korzystaniem z usług Pływalni Limanowskiej jest Starostwo Powiatowe, ul. J. Marka 9, 34-600 Limanowa.

08/01/2020 Za nami już IV turniej Squasha Grand Prix Limanowej 2019/2020. zobacz więcej
03/01/2020 Od 1 stycznia 2020 r. obowiązywać będą nowe ceny biletów na Pływalni Limanowskiej. zobacz więcej
18 337 01 18 wew. 23
Copyright ©  plywalnia.limanowska.pl
Realizacja: Intellect
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych informujemy, iż:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych w związku z korzystaniem z usług Pływalni Limanowskiej jest Starostwo Powiatowe, ul. J. Marka 9, 34-600 Limanowa.
 2. W Starostwie Powiatowym w Limanowej powołany został inspektor ochrony danych, z którym można się skontaktować telefonicznie pod nr tel.183337835 lub e-mail: iod@powiat.limanowski.pl
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji oferowanych przez nas usług i zgodnie z wyrażoną zgodą.
 4. Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom innym niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa.
 5. Dane osobowe nie będą przez nas udostępniane poza obszar EOG lub do organizacji międzynarodowych.
 6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane zgodnie z ustawą o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach oraz instrukcją kancelaryjną dla organów powiatu.
 7. Posiada Pani/ Pan prawo do:
  • żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/ Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
  • cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.