Odbyły się Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu indywidualnym i sztafetowym
Powiększ

14 kwietnia br., na Pływalni Limanowskiej ponad trzystu pływaków rywalizowało w pływaniu indywidualnym i sztafetowym podczas Małopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.


Patronat honorowy nad imprezą objął Jacek Krupa - Marszałek Województwa Małopolskiego.

W imieniu gospodarzy obiektu, tj. Starosty Limanowskiego Jana Puchały i Burmistrza Miasta Limanowa Władysława Biedy, wszystkich uczestników i przybyłych gości powitał Dawid Jasica p.o. Dyrektora Wydziału Obsługi Obiektów Rekreacyjno - Sportowych Starostwa Powiatowego w Limanowej, Feliks Piwowar Wiceprezes ds. Sportowych Małopolskiego Szkolnego Związku Sportowego -Kierownik Zawodów oraz Maria Kądziołka Członek Zarządu Małopolskiego Szkolnego Związku Sportowego.  

W Małopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej uczestniczyli uczniowie szkół podstawowych z Krakowa, Brzeska, Olkusza, Chrzanowa, Oświęcimia, Nowego Sącza, Gorlic i Zakopanego. Oczywiście nie zabrakło także reprezentantów z Limanowej.

Tak duża ilość osób zgłoszonych do zawodów, była sporym wyzwaniem dla organizatorów. - Dziś Pływalnia Limanowska gościła zawodników szkół podstawowych z całego województwa Małopolskiego – mówi Dawid Jasica, pełniący obowiązki dyrektora limanowskiej pływalni. – Bardzo cieszy nas fakt, że na te zawody odpowiedziało tyle dzieci i młodzieży. Dzisiaj było to dla nas dużym wyzwaniem, gościć na raz tyle osób. Mamy nadzieję, iż Pływalnia Limanowska dzięki takim wydarzeniom, będzie miejscem, w którym rywalizacja sportowa na dobre zagości w kalendarzu corocznych wydarzeń tego obiektu.

W zawodach na dystansie 50 metrów, pływacy rywalizowali indywidualnie w stylach: klasycznym, grzbietowym, motylkowym i dowolnym.

Wyniki zawodów:

1. PŁYWANIE INDYWIDUALNE - CHŁOPCY
2. PŁYWANIE INDYWIDUALNE - DZIEWCZYNY
 
Najlepszymi drużynami wśród dziewcząt i chłopców, okazały się sztafety ze SP nr 75 z Krakowa.

3. PŁYWANIE DRUŻYNOWE - CHŁOPCY
4. PŁYWANIE DRUŻYNOWE - DZIEWCZYNY


- Dzisiejszym zwycięzcom i pozostałym uczestnikom, ich opiekunom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych. Wszystkim, którzy brali udział w przygotowaniach i nadzorowali przebieg imprezy, w tym także pracownikom pływalni, dziękuję za sprawną i bezpieczną organizację zawodów – zakończył Dawid Jasica.
 
Organizatorami zawodów byli m.in. Małopolski Szkolny Związek Sportowy Kraków, Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Limanowa, ZPO-MOS PL Limanowa i Pływalnia Limanowska.

 

Igrzyska

W czym możemy pomóc?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych podanych w związku z korzystaniem z usług Pływalni Limanowskiej jest Starostwo Powiatowe, ul. J. Marka 9, 34-600 Limanowa.

17/04/2020 Pływalnia Limanowska NIECZYNNA do odwołania. zobacz więcej
10/04/2020 Życzenia Wielkanocne od pracowników Pływalni Limanowskiej. zobacz więcej
18 337 01 18 wew. 23
Copyright ©  plywalnia.limanowska.pl
Realizacja: Intellect
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych informujemy, iż:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych w związku z korzystaniem z usług Pływalni Limanowskiej jest Starostwo Powiatowe, ul. J. Marka 9, 34-600 Limanowa.
 2. W Starostwie Powiatowym w Limanowej powołany został inspektor ochrony danych, z którym można się skontaktować telefonicznie pod nr tel.183337835 lub e-mail: iod@powiat.limanowski.pl
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji oferowanych przez nas usług i zgodnie z wyrażoną zgodą.
 4. Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom innym niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa.
 5. Dane osobowe nie będą przez nas udostępniane poza obszar EOG lub do organizacji międzynarodowych.
 6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane zgodnie z ustawą o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach oraz instrukcją kancelaryjną dla organów powiatu.
 7. Posiada Pani/ Pan prawo do:
  • żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/ Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
  • cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.