Uroczyste spotkanie pracowników Pływalni Limanowskiej
Powiększ

W czwartek 11 lutego 2016 roku, z okazji jubileuszu 5-lecia działalności Pływalni Limanowskiej, odbyło się uroczyste spotkanie pracowników.


  Pływalnia Limanowska już na dobre wpisała się w krajobraz infrastruktury sportowej i rekreacyjnej Powiatu Limanowskiego a jubileusz ten stanowił niewątpliwie dobrą okazję do podsumowań i integracji.

  Słowa podziękowania i gratulacje przekazali przedstawiciele władz Powiatu Limanowskiego, którzy przybyli tego dnia na pływalnię. Wśród zaproszonych gości byli: Jan Puchała Starosta Limanowski, Mieczysław Uryga Wicestarosta Limanowski, Marek Czeczótka i Franciszek Dziedzina Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Limanowskiego, Agata Zięba i Wojciech Włodarczyk Członkowie Zarządu Powiatu Limanowskiego, Andrzej Matlęga Sekretarz Powiatu Limanowskiego.

- Wszystkim pracownikom pływalni przekazujemy słowa wdzięczności i uznania za wykonywanie codziennych obowiązków. Państwa działania, mają bezpośredni wpływ na pozytywne funkcjonowanie obiektu. (…) – powiedział Jan Puchała Starosta LimanowskiŻyczymy, aby wykonywana przez Was praca była źródłem uznania nie tylko ze strony Klientów, ale całej społeczności - dodał na zakończenie.

Do wystąpień dołączył się również Janusz Ruchała Dyrektor Pływalni:

- Dziękuję samorządowcom za wsparcie finansowe i administracyjne, a wszystkim pracownikom za dotychczasową pięcioletnia współpracę. Cieszę się niezmiernie, że w tym czasie stworzyliśmy zespół ludzi odpowiedzialnych i znających swoje obowiązki, dzięki czemu Pływalnia jest obiektem, który z każdym rokiem odwiedza większa liczba osób chętnych do skorzystania z wodnych atrakcji. Od dnia otwarcia do dnia dzisiejszego odwiedziło nas ponad 700 tys osób.

Z okazji jubileuszu samorządowcy, przekazali pamiątkowe podziękowania dla osób, które pracują od początku działalności. Uroczystość odbyła się w Aqua Caffe na Pływalni Limanowskiej.

 

Obiekt zlokalizowany przy ul. Zygmunta Augusta 37 w Limanowej, w którego skład wchodzą: kryty basen (dwie niecki, jacuzzi, rura zjazdowa), sauny, kręgielnia, sala fitness, squash, bilard oraz fitness club i kawiarnia jest jedynym tego typu obiektem na ziemi limanowskiej.


Niezmiernie cieszy nas aktywność fizyczna mieszkańców, a szczególnie najmłodszych osób.

 

Galeria zdjęć z uroczystego spotkania pracowników Pływalni Limanowskiej

W czym możemy pomóc?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych podanych w związku z korzystaniem z usług Pływalni Limanowskiej jest Starostwo Powiatowe, ul. J. Marka 9, 34-600 Limanowa.

17/04/2020 Pływalnia Limanowska NIECZYNNA do odwołania. zobacz więcej
10/04/2020 Życzenia Wielkanocne od pracowników Pływalni Limanowskiej. zobacz więcej
18 337 01 18 wew. 23
Copyright ©  plywalnia.limanowska.pl
Realizacja: Intellect
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych informujemy, iż:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych w związku z korzystaniem z usług Pływalni Limanowskiej jest Starostwo Powiatowe, ul. J. Marka 9, 34-600 Limanowa.
 2. W Starostwie Powiatowym w Limanowej powołany został inspektor ochrony danych, z którym można się skontaktować telefonicznie pod nr tel.183337835 lub e-mail: iod@powiat.limanowski.pl
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji oferowanych przez nas usług i zgodnie z wyrażoną zgodą.
 4. Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom innym niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa.
 5. Dane osobowe nie będą przez nas udostępniane poza obszar EOG lub do organizacji międzynarodowych.
 6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane zgodnie z ustawą o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach oraz instrukcją kancelaryjną dla organów powiatu.
 7. Posiada Pani/ Pan prawo do:
  • żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/ Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
  • cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.